BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 4471056
*
nr 447 1056
Ljusstakar
1 par, Brons, Förgyllda, höjd: 18
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 januari 2007
kl 16:44:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/1 18:01:28
1
1.100 kr
22/1 11:58:00
2
950 kr
22/1 15:04:57
3
1.200 kr
22/1 16:13:08
4
1.600 kr
22/1 16:23:22
5
1.400 kr
22/1 16:25:02
5
1.700 kr
22/1 16:36:39
6
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brons förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ljusstakar ljusstake metall
-
3455 Kandelabrar
ett par, Nyrokoko. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:58
-
3299 Kandelabrar
Ett par, Sent 1800-tal, prismor. Höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:54
-
4104 Ljusstakar
5 st, Timo Sarpaneva "Festivo". Höjd: 12-24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04
-
4132 Ljusstakar
Ett par, Heikki Orvola (f. 1943), Finland. "Mirand..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:30
-
3041 Ljusstakar
ett par, Karshi, Jerusalem, 925. Höjd: 6,5 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:48
-
3448 Ljusstakar
ett par, silver, 1843. Höjd: 18 cm. Vikt: ca 335g ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:27
*
Ljusstakar
nr 447 1056
Ljusstakar
1 par, Brons, Förgyllda, höjd: 18
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 januari 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/1 18:01:28 | 1 | 1.100 kr |
22/1 11:58:00 | 2 | 950 kr |
22/1 15:04:57 | 3 | 1.200 kr |
22/1 16:13:08 | 4 | 1.600 kr |
22/1 16:23:22 | 5 | 1.400 kr |
22/1 16:25:02 | 5 | 1.700 kr |
22/1 16:36:39 | 6 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brons förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ljusstakar ljusstake metall
-
3455 Kandelabrar
ett par, Nyrokoko. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:58 -
3299 Kandelabrar
Ett par, Sent 1800-tal, prismor. Höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:54 -
4104 Ljusstakar
5 st, Timo Sarpaneva "Festivo". Höjd: 12-24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04
-
4132 Ljusstakar
Ett par, Heikki Orvola (f. 1943), Finland. "Mirand..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:30 -
3041 Ljusstakar
ett par, Karshi, Jerusalem, 925. Höjd: 6,5 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:48 -
3448 Ljusstakar
ett par, silver, 1843. Höjd: 18 cm. Vikt: ca 335g ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:27